Do-in az iróasztalnál
Madocsai Eszterrel
Ingyenes ebook
A Nemzetközi Shiatsu Iskola ingyenesen letölthető ötrészes sorozata.

Mire tudod használni ezt az ingyenes sorozatot?
A do-in egy japán önmasszázs technika, amely energiakeringésünk harmóniájának helyreállítására szolgál. A gyakorlatsorozat minden mozdulata egy bizonyos meridián illetve akupunktúrás pont célzott kezelésén alapul.
A do-in kitartott mozdulatok, feszítések sorozatából, légzőgyakorlatokból és önmasszázsból áll, amelyek mind a testünkben áramló életenergia — japánul kí — harmoni-zálására szolgálnak.
A számítógép mellett végzett munka merevvé teszi a testünket. A hosszan tartó ülés megterheli a hát és a derék izmait, feszültségben tartja a nyakat és a vállat, fárasztja a szemet és a kezet. Tapasztaljuk, hogy ilyenkor milyen jól esik felállni, megmozdulni, de a do-in gyakorlataival sokkal többet tehetünk magunkért. Hatékonyabban támogatjuk a feltöltődést, lazítást, a megújulást. Tartsunk szüneteket munka közben, és csináljuk a gyakorlatokat az asztal mellett. Előzzük meg a kimerülést, a nyak és vállfájdalmakat, a fejfájást, a szemromlást.
Ők már letöltötték az e-book-ot
Jobban érzem magam tőlük
Szenzációs gyakorlatokat tartalmaz az összeállítás. Rendszeresen végzem őket, és jobban érzem magam tőlük.
Nagyon jók a gyakorlatok!
Kipróbáltam ! Nagyon jók a gyakorlatok!Köszönöm.
Mindenki próbálja ki!
Köszönöm szépen a lehetőséget, hogy ezekkel a gyakorlatokkal, a mindennapi sok- sok órás ülés alatt, hatásosan átmozgathatom a testem . :) Mindenki próbálja ki! Részemről szeretnék még további gyakorlatokat is megtanulni, ezért jelentkezni fogok Önöknél!
Munkahelyen is elvégezhető!
Köszönöm a lehetőséget.
Egyszerűnek tűnnek a gyakorlatok, de hatásosnak. És munkahelyen is elvégezhető. Köszönöm
Köszönöm szépen a gyakorlatsorokat!
Köszönöm szépen a gyakorlatsorokat! Egyszerűen kivitelezhető feladatok, amelyeknek egy részét ösztönösen is csináltam már, de így láncba fűzve, pontosításokkal, sokkal jobb a hatásfokuk. Innentől kezdve csak rajtam múlik hányszor figyelmeztetem magam munka közben, tartsak 5 perc pihenőt és aktuális állapotomnak megfelelően válasszak ki pár gyakorlatot.
Nagyon tetszett
Nagyon tetszett, fogom használni a gyakorlatokat! 👍
Teljesen egyedülálló, jól követhető és hatékony gyakorlatsor
Hálásan köszönöm a nagyszerű do in az íróasztalnál e-könyv-sorozatot!
A maga nemében teljesen egyedülálló, jól követhető és hatékony gyakorlatsor. Gratulálok hozzá!
Anno jártam Önökhöz/hozzátok shiatsu alap- és do in oktatói tanfolyamra (vizsgáig nem merészkedve), do in foglalkozásokra. Mindig nagy örömmel gondolok vissza azokra az időkre.
A tanultakból házi használatra azóta is merítek, családtagjaim és barátaim számára is.
Például a tüdőmeridián végig ütögetése, rezegtetése anyukámnak is sokat segít betegségei legyűrésében, a rosszullétei és azok okozta pánik megelőzésében is.
Egyszóval örök hálánk!
Az őszi online do in-okra tervezem a becsatlakozást.
Addig is, mindig is jó egészséget, szép nyarat és általában is minden jót kívánok!!!
segítik a nehéz, merev testtartás feloldását
Köszönöm szépen a lehetőséget és az első gyakorlat sort. Nagyon könnyű és nagyon hasznos gyakorlatok, amelyek segítik a nehéz, merev testtartás feloldását, a számítógépes munkák során.
Nagyon jó tapasztalataim voltak
Nagyon jó tapasztalataim voltak minden gyakorlattal kapcsolatban. Valóban elérte a célját mindegyik. Köszönöm
Igazi felfrissülés élményét kaptam
Nagyon jó, egyszerű, de végtelenül jó érzetet ad, könnyű elvégezni, cserébe igazi felfrissülés élményét kaptam.
Nagyon tetszett a sorozat.
Nagyon tetszett a sorozat. Ülőmunkát végzem és naponta megnyitom valamelyik részt és megcsinálom a tornát. Köszönöm!
Hasznos volt!😘
Nagyon tetszett! Hasznos volt!😘
A gyakorlatok után sokkal hatékonyabb a munka
Kedves Eszter!
Köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam a gyakorlatokat. Az ember nem is hinné, hogy mennyit segít a napi élet során pár mozdulatsor. A szem támogatása rész nekem külön jót tett, nagyon jólesett. A gyakorlatok után sokkal hatékonyabb a munka, nap végére nem dagadt be annyira a lábam és a csípőm, hátam sem fájt annyira. Használni fogom.
Hálásan köszönöm!
Nekem nagyon tetszett, igyekszem beiktatni az irodai mindennapokba. :) A pontnyomások helyét nem biztos, hogy jól találom el. Megmutattam a kolléganőimnek, és ők is belelkesedtek
Egyszerű, követhető gyakorlatok
Kedves Eszter!
Egyszerű, követhető gyakorlatok és nagyon jól energetizálnak, köszönöm!
Rájöttem, mennyivel többet kellene nyújtanom és kezet-lábat massziroznom magamon.
Remélem lesz kitartásom belevinni ezeket a hétköznapjaimba!
Minden jót!
Évi
Hasznos gyakorlatok.
Remek, hasznos gyakorlatok. Köszönöm!
Egyszerű, de nagyon jó gyakorlatok.
A gyakorlatok is hatékonyak.
Nagyon jó a sorozat. A gyakorlatok is hatékonyak.
Köszönöm!
Számomra nagyon hasznos.
A sorozat jól felépített, számomra nagyon hasznos. Köszönöm! Régóta küzdök hát és vállfájással, ezek a pár perces gyakorlatok pedig igazán felfrissítenek, segítenek a koncentrálásban. Nyilván ennyi nem váltja ki a gyógytornát, de nem is ez a célja. Napi szintű gyakorlása fokozza a teljesítményt.
Remek összefoglalókat kaptam!
Köszönöm szépen Eszter, remek összefoglalókat kaptam! Érdekes, hogy sok olyan gyakorlat van benne, amit ösztönösen is alkalmaztam.
Óriási segítséget nyújtottak a technikák
Tisztelt Madocsai Eszter!
Szeretnék köszönetet mondani a Do-in gyakorlatokért!
Főként íróasztalnál végzem a munkámat így óriási segítséget nyújtottak a technikák, ezentúl a mindennapok része lesz biztosan! :)
Tényleg könnyű gykorlatsór .Kellemes volt köszönöm
Nagyon várom mi jön még!
Fodrasz vagyok mégis jók a gyakorlatok nekem is ! Nagyon várom mi jön még! Hálásan köszönöm!
Nagyon hasznos
köszönöm szépen, nagyon hasznos
Igen sokat segítenek a gyakorlatok
Tisztelt Eszter
Igen sokat segítenek a gyakorlatok, főképpen a jobb kézfej és kar merevségét kell oldanom az egér használatakor terhelt részek oldására és a merev nyaki izmok lazítása során éreztem a pozitív hatást. Hálásan köszönöm. Marika